НА ЖИВО
13:01:42 Начало на срещата
Корнер
14'
19' Гол! Мане преодоля Чандъров и стреля извън наказателното поле, Янко Георгиев изби, но Даниел Младенов бе точен при добавката от няколко метра.
Даниел Младенов
11
1 - 0
19'
24'
Корнер
24'
Корнер
25' Иван Тилев получава първия жълт картон в срещата за симулация в наказателното поле.
26'
11
Иван Тилев
29' Футболистите на Красимир Балъков пропускат отлична голова възможност. Мане изведе зад отбраната Батрович, но той не успя да засече топката от воле и тя излезе в аут.
Иван Петков
9
2 - 0
30'
Иван Петков
9
31'
31' Гол! Домакините удвояват преднината си чрез Иван Петков. Нападателят бе най-съобразителен след разбъркване в наказателното поле, овладя топката и с прецизен удар от 11 метра я прати в долния десен ъгъл на вратата, пазена от Георгиев. Петков получи и жълт картон, тъй като свали фланелката си при радостта от попадението.
Корнер
35'
41'
22
Фабиано Алвеш
Корнер
42'
44' Гол! Батрович прави преднината на Етър класическа, след като се възползва от отличното центриране на Пашов отдясно и с глава прати топката в мрежата.
Велко Батрович
70
3 - 0
44'
Аласана Мане
25
45 +0'
13:47:48 Край на първо полувреме - 45:00' +1:06'
Асен Чандъров 10 →
Антони Иванов 16 ←
14:04:05 Начало на второ полувреме. Почивка - 16:17'
Корнер
47'
55' Тошев бе изведен на стрелкова позиция от Галчев, но не успя да нанесе точен удар и стреля покрай вратата.
Георги Пашов
6
57'
58' Гол! Септември връща едно попадение. Мартин Тошев реализира от дузпа, отсъдена за нарушение на Пашов срещу самия него.
58'
9
Мартин Тошев
3 - 1
дузпа
61'
Корнер
62' Гол! Крис Гади връща интригата в мача, след като засече центриране отляво и с глава прати топката в мрежата зад Гргич.
62'
19
Крис Гади
3 - 2
← 25 Аласана Мане
→ 20 Яни Пехливанов
63'
Засада
68'
← 9 Иван Петков
→ 92 Ерик Почански
68'
70'
14
Янко Сандански
Засада
71'
72' Гол! Септември изравнява резултата. Резервата Антони Иванов пробва удар, топката обаче попадна в краката на Мартин Тошев. Опитният нападател не се забави и отблизо преодоля Гргич.
72'
9
3 - 3
74'
Засада
74'
Иван Тилев 11 →
Меледже Омнебес 7 ←
← 11 Даниел Младенов
→ 73 Иван Иванов
77'
Корнер
80'
Засада
82'
82'
16
Антони Иванов
84'
Мартин Тошев 9 →
Мирослав Будинов 13 ←
90' Резервата Будинов можеше да донесе трите точки за гостите. Нападателят получи отлично подаване от Галчев, проби и стреля, но твърде слабо, за да затрудни Денис Гргич.