НА ЖИВО
17:30:40 Начало на срещата
Корнер
7'
7' Защитата на Локомотив изчисти топката след ъглов удар, тя попадна в Прохазка, който стреля без подготовка извън наказателното поле, но в аут.
Засада
17'
28'
Корнер
33' Принудителна смяна в състава на Локомотив. Дани Кики заменя Парвиз Умарбаев, който получи контузия.
33'
Парвиз Умарбаев 39 →
Дани Кики 9 ←
34' Удар на Кабрал рикошира в тялото на защитник на гостите и топката попадна в ръцете на стража Диао.
38' Гол! Жорди Гомес дава аванс на домакините след перфектно изпълнение на пряк свободен удар от 25 метра.
Жорди Пенче
13
1 - 0
39'
42' Иван Горанов получава директен червен картон за нарушение срещу откъсващия се сам срещу стража Димо Бакалов.
Иван Горанов
4
43'
43' Симеон Райков стреля от отсъдения пряк свободен удар, но топката минава над вратата.
18:16:52 Край на първо полувреме - 45:00' +1:12'
18:31:41 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:49'
Корнер
47'
50' След комбинация между Буш и Обертан пред наказателното поле, французинът стреля, но ударът му бе блокиран от Пламен Николов и топката излиза в корнер.
Корнер
50'
52' Раян Фрикеше се озова на стрелкова позиция, но ударът му мина над вратата.
54' След продължителна атака на гостите, топката стигна до Райков, който стреля, но Митрев внимаваше и спаси.
55'
25
Муса Мухамед
56' Домакините стигнаха до най-чистата си голова ситуация. Панайотов отне топката и продължи към Буш, който остана сам срещу стража, но стреля слабо и Диао улови топката.
Корнер
58'
58'
Симеон Райков 13 →
Веселин Марчев 10 ←
64'
Корнер
66' Отново футболист на Левски се озова очи в очи с вратаря, след като Обертан изведе Кабрал срещу Диао, но стражът отрази с крак удара на халфа.
67'
9
Дани Кики
73' "Сините" пропускат поредна изгодна възможност. Буш се откъсна зад защитата и опита да прехвърли вратаря на Локомотив, но топката тупна на сантиметри от лявата греда.
76'
71
Пламен Крумов
76'
49
Раян Фрикеше
77'
Пауло Телес 20 →
Димитър Велковски 19 ←
78' Жорди Гомес пробва да повтори изпълнението си при гола от първото полувреме, но този път изстрелът му от пряк свободен удар бе уловен от стража.
81'
Засада
← 26 Йерсон Кабрал
→ 6 Ивайло Найденов
83'
88' За трети път Серджио Буш се озова сам срещу стража, който отрази неговия удар.