НА ЖИВО
20:02:26 Начало на срещата
10'
Засада
15' Анисе стреля фронтално на вратата, но в последния момент Виданов протегна крака си и успя да избие топката в корнер.
Корнер
15'
16' Гостите организираха бърза контраатака, Еуженио намери непокрития Охене, който стреля от дистанция, но Броун спаси.
Корнер
19'
Корнер
19'
Корнер
20'
22'
Засада
Марсело Коща
84
1 - 0
24'
28'
Засада
29' Гол! Лудогорец повежда в резултата след груба грешка в защитата на гостите. Виданов се забави при изнасянето на топката, Марселиньо му я отне и отблизо не остави шанс на вратаря на Берое.
Корнер
30'
39' Пробив на Карачанаков завърши с подаване към Еуженио, който стреля по дигагонала от движение , но Броун направи отлично спасяване с една ръка.
42'
21:06:06 Начало на второ полувреме. Почивка - 17:47'
48' Натанаел центрира в наказателното поле, където Лукоки овладя топката и реализира отблизо, но попадението бе отменено заради игра с ръка на нападателя на домакините.
Корнер
50'
Корнер
51'
Корнер
52'
Корнер
59'
59' Лукоки намери Кешеру, който изпревари Виданов и стреля атрактивно, но Перниш успя да избие в корнер.
60'
Педро Еуженио 77 →
Драгош Фиртулеску 11 ←
60'
Засада
68'
Засада
Засада
70'
72'
Мартин Райнов 7 →
Марко Адамович 16 ←
Корнер
77'
77' Перниш отрази коварен удар с глава на Кешеру. Марселиньо центрира от последвалия корнер, а Анисе стреля с глава на сантиметри покрай дясната греда.
Корнер
78'
80'
Корнер
Корнер
83'
Корнер
85'
Засада
86'
86' Гол! Натанаел изведе зад защитата на гостите Лукоки, който преодоля стража Перниш с техничен удар.