НА ЖИВО
20:00:35 Начало на срещата
Корнер
6'
7' След късо изпълнение на корнера топката бе центрирана в наказателното поле на Лудогорец, където Петър Генчев отправи опасен удар с глава. Топката премина над вратата.
Корнер
7'
9'
Засада
18' Неразбирателство в отбраната на Септември, но футболистите на Лудогорец не успяха да се възползват.
20'
Корнер
21' Остро центриране на Джоди Лукоки. Вратаря на Септември успя да улови топката..
27' Силен удар на Байду, бе отразен от Козмин Моци.
30'
Засада
33' Опасно центриране за Септември, но Игор Пластун успя да избие топката в тъч.
34' Опасно подаване за Кешеру, но вратаря на Септември успя да избие.
34'
Корнер
35' Вандерсон отправи удар във вратата на Септември, но Янко Георгиев улови без проблеми.
← 22 Георги Стоичков
→ 2 Стоян Предев
39'
40' Принудителна смяна в състава на Септември. Георги Стоичков получи контузия.
42' Силен удар с глава на Марселиньо. Вратаря на Септември отново улови без проблеми.
43'
Корнер
44'
Засада
45' Гол за Септември. Крис Гади успя да отбележи след чудесен рейд на Байду.
Крис Гади
19
1 - 0
45 +1'
20:46:43 Край на първо полувреме - 45:00' +1:08'
21:01:13 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:30'
47'
Засада
51'
Корнер
52' Хубав удар на Козмин Моци посока вратата на Септември. Топката премина покрай страничната греда.
Засада
52'
53' Клаудио Кешеру успя да вкара гол, но попадението бе отменено поради засада.
53'
Засада
55' Гол за Лудогорец. След разбъркване в наказателното поле, топката се озова в Натанаел, който с мощен удар порази вратата на Септември.
55'
6
Натанаел Пимента
1 - 1
Корнер
56'
56' Втори гол за Лудогорец. След бърза контраатака, Натанаел изведе Джоди Лукоки, който успя да отбележи.
56'
92
Джоди Лукоки
1 - 2
58' Объркване в отбраната на домакините. Вратаря на Септември успя да улови удара на Сисиньо.
← 7 Иван Тилев
→ 17 Димитър Костадинов
61'
67' Марселиньо се опита да отбележи технично, но топката бе отразена от защитник на Септември.
Корнер
68'
73' Димитър Костадинов отправи хубав удар във вратата на Лудогорец, но топката попадна в ръцете на вратаря.
74' Поредна опасна контраатака на Лудогорец. Топката излезе в аут.
75'
Корнер
Корнер
78'
← 20 Ишмаел Байду
→ 16 Жеан Рейс
80'
83' Марселиньо отправи удар към вратата на Септември. Топката премина над вратата.
84'
Клаудиу-Андрей Кешеру 28 →
Жоао Араужо 37 ←
85' Гол за Лудогорец. След пробив отдясно на Джоди Лукоки, Вандерсон успя да отбележи гол във вратата на Септември.
85'
88
Вандерсон Фариас
1 - 3
87'
Марсело Коща 84 →
Густаво Кампаняро 10 ←
88'
92
1 - 4
89' Четвърто попадение за Лудогорец и второ за Джоди Лукоки. След грешка в отбраната на Септември, Лукоки успя да овладее топката и отбеляза с премерен изстрел.