НА ЖИВО
20:00:04 Начало на срещата
Корнер
1'
4' Манолев центрира отдясно в наказателното поле към Меркадо, който стреля с глава, но Ларин изчисти топката от голлинията.
9' Манолев изведе Каранга сам срещу стража Антонов, който успя да парира неговия удар.
Корнер
9'
Засада
11'
Корнер
20'
Корнер
23'
24'
9
Мирослав Будинов
25' Мирослав Будинов получава първия жълт картон в срещата за симулация пред наказателното поле на домакините.
Корнер
28'
Засада
30'
31' Божидар Васев свали топката с глава към Шопов, който надигра Бодуров и стреля по дигонала, но на сантиметри от лявата греда.
33' Домакините имаха претенции за нарушение на Будинов срещу Каранга в наказателното поле. Реферът Петър Доровски прецени, че няма основание да отсъди дузпа.
Корнер
33'
35'
14
Божидар Васев
36'
Корнер
37'
Корнер
37'
Засада
Засада
40'
Греда
43'
43' Меркадо стреля от пряк свободен удар, но топката се отбива в горната греда.
43' Шопов свали топката към Васев, той стреля, но вратарят на домакините Черниаускас изби в корнер
44'
Корнер
20:47:52 Край на първо полувреме - 45:00' +2:48'
21:02:58 Начало на второ полувреме. Почивка - 15:06'
45' Принудителна смяна в състава на гостите. Вратарят Конов влиза в игра на мястото на контузения Антонов.
46'
Станислав Антонов 86 →
Александър Конов 33 ←
47' Меркадо центрира към Каранга, който надскочи Ларин и стреля с глава, но Конов спаси.
48'
Засада
49' Техничен удар на Пинто минава встрани от вратата на домакините.
Корнер
54'
54' Тиаго стреля с глава след центриране, Конов спаси, Каранга праща топката в мрежата при добавката, но попадението е отменено заради засада.
Засада
54'
55'
22
Михайл Милчев
Луис Монте
9
1 - 0
56'
56' Гол! Каранга бележи с глава след центриране на Пинто от фаул.
59'
Засада
62' Недялков намери с центриране Манолев, който шутира от воле покрай дясната греда.
Корнер
62'
Корнер
63'
65'
Бирсент Карагарен 7 →
Бранимир Костадинов 77 ←
Греда
66'
66' Меркадо отново нацели напречната греда след мощен удар от 14 метра.
68'
Засада
Корнер
69'
Николай Бодуров
5
2 - 0
69'
69' Гол! Бодуров удвоява преднината на домакините. Бранителят се възползва от грешка на стража, който изпусна топката след центриране от корнер и с глава прати топката в мрежата.
73' Тиаго бележи с топовен изстрел от пряк свободен удар пред наказателното поле.
Тиаго Родригез
20
3 - 0
73'
← 11 Станислав Манолев
→ 19 Кирил Десподов
77'
78' Черниаускас запазва мрежата си суха, след като последователно отрази ударите на Костадинов и Ненов.