18 Янислав Иванов
17 Валери Домовчийски
НА ЖИВО
20:00:00 Начало на срещата
7' Тиаго пробва изстрел, ударът му бе блокиран, но топката попадна в непокрития Кулма. Колумбиец стреля от 11 метра и след рукошет в Осман Балде топката влетя в мрежата.
Густаво Кулма
26
1 - 0
7'
Корнер
11'
11' Каранга напредна и подаде към Десподов, който отправи опасен удар, но Аргилашки успя да избие в корнер.
Корнер
14'
Корнер
17'
18' Домакините претендираха за дузпа, след като Чорбаджийски прати топката в ръката на Андонов отблизо в наказателното поле, но реферът даде знак играта да продължи.
27'
Корнер
29' След грешка на Здравко Запрянов, Тиаго пое топката, напредна през средата и изведе отдясно Десподов сам срещу стража. Халфът пробва да прехвърли Аргилашки, но не намери целта.
Корнер
32'
37' Домакините удвояват преднината си след бърза контраатака. Кулма опита да изведе Фернандо Каранга сам срещу вратаря. Пасът му бе избит с шпагат от бранител в синьо, топката се върна в Кулма, който с шут в горния десен ъгъл от 13 метра не остави шанс на Аргилашки.
26
2 - 0
37'
42'
33
Мирослав Енчев
20:46:00 Край на първо полувреме - 45:00' +1:00'
21:00:00 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:00'
Корнер
47'
Корнер
49'
Греда
50'
50' След ъглов удар топката стигна до Александър Дюлгеров, който пробва да реализира със задна ножица, но кълбото се отби в горната греда.
Корнер
53'
57'
Еркебулан Нургалиев 14 →
Валери Домовчийски 17 ←
58'
Корнер
60'
16
Петър Витанов
← 19 Кирил Десподов
→ 17 Енрике Рафаел
63'
64' Резервата Рафаел овладя дълго подаване на Дюлгеров, измъкна се от Слаев, нахлу в наказателното поле и отправи силен удар, но Аргилашки изби в корнер.
Корнер
64'
Греда
65'
65' Тиаго центрира към Каранга, а нападателят отклони с коляно топката, която срещна напречния стълб. После голмайсторът на домакините не успя и при добавката.
66'
Илиян Йорданов 11 →
Елиаш Силва 10 ←
Корнер
66'
67' Тиаго центрира отляво към близката греда , Андонов не се намеси по най-добрия начин, след което топката стигна до Каранга и той отблизо с глава я прати в мрежата за 3:0.