Лудогорец победи Иртиш в контрола

"категория: ППФЛ 2017-2018"
Посещения: 2144
Лудогорец победи с 2:0 отбора на Иртиш.Головете вкараха новото попълнение Якуб Шверчок (27) и Върджил Мисиджан (34).
В 27-ата минута Лудогорец откри резултата чрез Шверчок, който прати топката в мрежата с глава след центриране на Лукоки от корнер.

В 33-ата минута Калмъков спаси удар на Анисе, но след 60 секунди бе безпомощен при удар на Върджил Мисиджан, който се възползва от пас на Сисиньо.

В 84-ата минута надеждата Светослав Ковачев проби мощно от ляво, влезе в наказателното поле, но бе проснат на земята от играч на Иртиш. Реферът отсъди дузпа, но Кешеру пропусна.
Срещата бе наблюдавана от селекционерът на Русия Станислав Черчесов, който  е в Турция, за да следи изявите на играчите, които влизат в сметките му.

Димитър Димитров пък не успя да използва вчера двама от основните си играчи. Светослав Дяков и Марселиньо се оплакват от леки травми.
Освен това той реши Ренан да пази цял мач и не го смени на почивката, както бе в предишните контроли.

ЛУДОГОРЕЦ - ИРТИШ 2:0
1:0 Якуб Шверчок (27')
2:0 Върджил Мисиджан (35')
Лудогорец: Ренан дос Сантос, Лукас Саша (79- Венцислав Керчев), Георги Терзиев (72- Козмин Моци), Игор Пластун (72- Рафаел Форстър), Сисиньо (72- Натанаел Пимента), Абел Анисе, Густаво Кампаняро (46- Яцек Горалски), Върджил Мисиджан (72- Светослав Ковачев), Вандерсон (85- Доминик Янков), Джоди Лукоки (72- Жоао Пауло), Якуб Шверчок (46- Клаудиу Кешерю)
Иртиш:  Калмъков, Шмидт, Кисцилин, Аврами, Галбаев, Шестаков, Гомес, Шабалин, Попадюк, Калинин, Вреди