Лудогорец надви руснаци, ново попълнение се отличи с два гола

"категория: ППФЛ 2017-2018"
Посещения: 2066
Отборът на Лудогорец постигна категорична победа с 3:1 над втородивизионния руски тим Балтика в контролна среща от лагера в Турция.
Жоао Пауло откри резултата в полза на българския шампион в 25-ата минута. Бразилският нападател на „орлите“ напредна по левия фланг, премина през няколко бранители на руския тим и с много премерен шут вкара за 1:0. Играчите на Димитър Димитров удвоиха преднината си в 61-ата минута, при която новото попълнение Якуб Шверчок реализира дебютния си гол за разградчани. Полският нападател се разписа след асистенция на Светослав Ковачев.

В 73-ата минута Балтика върна един гол чрез Кобялко, който се възползва от неразбирателство в защитата на българския шампион.
Крайното 3:1 за Лудогорец оформи Якуб Шверчок в 90-ата минута, реализирайки втория си гол в мача.